Чат архив
avatar
Благодаря, почнах го.
avatar
Успех!
avatar
Банда, утре уж ще излиза ново филмче - The tax collector, та смятам да направя субтитри, ако няма други желаещи. ?
avatar
:Дяволът е в детайлите - затова само го споменах тук, да се знае
avatar
това не е значим проблем, когато не е зададен плакат за сезон, се получава този бъг Wink
avatar
^еп.5 пак е взел миниартюрата от по-новото, Little Voice?!
avatar
Любопитко: Warrior Nun - 4; миниатюрата е Yellowstone (останало при качване)? Плакатът е правилен на страницата си (след одобрение)!
avatar
Warrior Nun - Temporada 1 - Spanish Trailer - https://www.youtube.com/watch?v=oUdiSaLSoL8
avatar
съжалявам и на мен много ми се иска да го завърша и да разбера какво става
avatar
мхм. пауза. имам много работа, един проект.... няма как да се взирам 8 часа и освен това работя до 1 и през деня да превеждам.
avatar
не се е оттеглил, а е на пауза, доколкото разбирам
avatar
И сега след като Кенпарк се оттегля от превода на YOU-S02, какъв е шанса да продължи някой друг преводач? Плиййййс
avatar
може, не отричам и това, но масово хората гледат да са по-малко затворени между стени
avatar
Мне точно, аз съм заринат в работа и не ми дават отпуска. За това и спрях превода на You S02
avatar
В днешно време и за гледане няма желаещи Big Grin Друго си е морето
avatar
Успех! Smile
avatar
Утре смятам да почна превод на The Old Guard, предполагам няма други желаещи? Smile
avatar
за теб знам само, че в 90% от случаите в които коментираш, ти се получава осиране
avatar
знам Smile поне за мен си, за теб - не
avatar
jjd е те това е, човек да разбере, че е бил осрал нещо. И аз имам такива изпълнения, като всеки друг навлязал в дебрите на субтитрите , абе доста осрани имаш, не че и аз ги нямам де... Big Grin