Чат архив
avatar
avatar
avatar
също така може и кеша от браузъра да се изтрие
avatar
Ок. Благодаря. Сега ще пробвам Smile
avatar
и следвате другите стъпки - десен бутон, стартиране като асминистратор....
avatar
за другите уиндоуси - Старт меню - намирате Command Prompt i sledwate drugite stypki
avatar
С уиндоус 7 съм хаха Smile
avatar
Информацията. Помислих, че дъщеря ми нещо е направила, зщаото я хванах да блъска по клавиатурата. Последния път ми изтри ьялото съдържание на диск Д
avatar
можете да отворите (за Уиндоус10) старт меню, пишете cmd десен бутон върху иконата - стартиране като администратор после поставяте ipconfig /flushdns натискате ентер и пробвате да отворите Wink
avatar
Много благодаря за информаькяфа.
avatar
Местихме сайта и доставчика или личната машина още държи старите DNS-и, по принцип се опресняват до 24 часа, но някой път стават и сакътлъци
avatar
avatar
Помолих приятелка да провери и тя също не успява. Излиза ни това съобщение.
avatar
Поради някаква причина не мога да посещам сайта, докато ползвам wi-fi. В молента в който минс на мобилен интернет нямам проблем.
avatar
Здравейте, не знам дали тук е мястото, но имам въпрос.
avatar
http://yavka.net/subs/5984/EN - при нас ги има Smile
avatar
ако става дума за сериала, английски субтитри и ако се навиеш да го превеждаш, драсни ми едно лично съобщение Wink
avatar
Не споменавай адиктед Smile не е на хубаво, а и е хубаво като се спомене филм, да се даде връзка към IMDB, че се сещам за един с подобно име, а сигурно са повече
avatar
Здравейте! Може ли да се преведе The last dance? Има много деца, които тренират и искат да го гледат, но не могат да го разберат с английски субтитри. Ако ми дадете някакъв файл тип тези, с който едно време се превеждаше в addic7tive и аз бих го превела.
avatar
Хахаха, тоя ще обере всички статуетки след новите изисквания.