Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СеняФедя / SenyaFedya (комедия)
#1
СеняФедя / SenyaFedya


S01 E1-11
[Изображение: 1GQJ81M.jpg]

## Режисьор : Антон Федотов

## В ролите :
Сергей Лавыгин, Михаил Тарабукин, Анна Бегунова, Ирина Серова, Леся Кудряшова, Сергей Марухин, Дмитрий Мазуров, Анастасия Шумилкина, Юлия Беляева, Никита Абдулов

## Държава :
Русия 

## Година : 2018

## Времетраене : 11 x ~ 00:25:00

## Резюме : Сеня и Федя решают открыть собственный бизнес — закусочную на колёсах. Совместная работа не ладится с первого дня, но разойтись друзья не могут, ведь ничто так не объединяет людей, как совместный кредит. Попав в мир деловых отношений, парни сталкиваются не только с проблемой поиска компромиссов, но и с крупной сетью фудтраков, стремящихся вытеснить с улиц всех конкурентов. На фоне борьбы с акулами гастрономического бизнеса друзья не заметят, как поменяются ролями на личной «кухне»: семьянин Сеня попробует на вкус холостяцкую жизнь, а бабник Федя отправится на поиски тихой семейной гавани.

Отговори
#2
Има 3 сезона на сериала до момента.
Отговори
#3
Писал съм по всички форуми за субтитри, но явно няма кой да преведе сериала, жалко. При вас в Yavka беше последната надежда надеждата. :[
Отговори
#4
(02-14-2020, 02:22 PM)s.petrov написа: Писал съм по всички форуми за субтитри, но явно няма кой да преведе сериала, жалко. При вас в Yavka беше последната надежда надеждата. :[

Трябваше тука да е първата, а не последната надежда...
Отговори
#5
(03-03-2020, 11:12 PM)_kenpark написа:
(02-14-2020, 02:22 PM)s.petrov написа: Писал съм по всички форуми за субтитри, но явно няма кой да преведе сериала, жалко. При вас в Yavka беше последната надежда надеждата. :[

Трябваше тука да е първата, а не последната надежда...
 Сигурно си прав _kenpark, не съм запознат със сайтовете/форумите за преводи, но всички заслужават уважение за труда си. Знаете когато правите нещо без знание идват и грешките, навярно съм в грешка, че съм писал на различни форуми, не знам.
Надявам се все пак, че някой може да преведе комедията.

Благодаря!
Отговори


Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)